Monica Lewinsky kadınları oy vermeye çağırıyor

Eski Beyaz Saray stajyeri Monica Lewinsky, kadınları bir sonraki seçimlerde oy kullanmaya teşvik eden sürdürülebilir moda evi Reformation’ın yeni kampanyasında rol aldı.

50 yaşındaki aktivist ve TV kişiliği, kendisini markanın oy verme odaklı yeni kampanyasının yüzü olmaya iten şeyin ne olduğunu paylaştı.

Lewinsky, seçmenin “hayal kırıklığı” ve “ilgisizlik” sebebiyle oy vermek için sandık başına gitmemesine izin vermemeye motive olduğunu söyledi.

ELLE’nin moda yönetmeni Véronique Hyland’a konuşan Lewinsky, “Anketlerde seçmenlerin hayal kırıklığının ve ilgisizliğinin arttığını gördük.”

“Hepimiz birbirimize bunun oy verme zorunluluğunu engellemesine izin veremeyeceğimizi, sesimizi bu şekilde kullandığımızı hatırlatmalıyız. İşte gücümüz burada.” dedi.

Fotoğrafta Lewinsky iş yeri konseptine uygun olarak genellikle resmi kıyafetler giymiş ve plaza görüntülerinin önünde poz vermiş olarak görülüyor.

Reformation, yeni koleksiyonunu, “güçlü silüetler, zevkli terzilik” ve sürdürülebilir kumaşlarla birleştirerek “kadınlara gücün kendilerinde olduğunu hatırlatmanın” bir yolu olarak tanımlıyor.

Reformation’a göre bu, şirketin müşterilerini oy vermeye teşvik etmek için kampanya düzenlediği üst üste üçüncü seçim oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir