AK Partililer Beyoğlu’nda CHP seçim bürosunu bastı

İstanbul Kasımpaşa’da bir grup AK Partili, CHP’nin seçim ofisini bastı. Grup, ‘Semtini satanı biz de satarız’ ve “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı.

Görüntüleri kişisel sosyal medya hesabından paylaşan CHP’nin Beyoğlu Belediye başkan adayı İnan Güney, “Daha önce de çayımızı içmişti arkadaşlar, bundan sonra da çok çay içeceğiz birlikte. Gençler bizim mahallemizin gençleri. Hangi görüşten olursa olsun kapımızın herkese açık olduğunu bilirler. Belediyeciliği de aynı ilkeyle, herkese eşit yaklaşarak yapacağımızı da bilirler” dedi.

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin Kasımpaşa semtinde bir grup AKP’li, CHP’nin seçim ofisini bastı. AKP’lilerin “Semtini satanı biz de satarız” ve “Recep Tayyip Erdoğan” sloganlarını attığı görüldü.

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan CHP’nin Beyoğlu Belediye başkan adayı İnan Güney, “Daha önce de çayımızı içmişti arkadaşlar, bundan sonra da çok çay içeceğiz birlikte. Gençler bizim mahallemizin gençleri. Hangi görüşten olursa olsun kapımızın herkese açık olduğunu bilirler. Belediyeciliği de aynı ilkeyle, herkese eşit yaklaşarak yapacağımızı da bilirler” dedi.

Gazeteci İsmail Saymaz da görüntüleri paylaşarak, “Kasımpaşa’da AK Partili gençler CHP’nin seçim ofisini basıp slogan attı. CHP’liler cevap verse ne olacaktı? AK Parti, Kasımpaşaspor’u alet eden ve seçim güvenliğini sarsan tacizlere engel olmalı. Beyoğlu Belediyesi’ni bu şekilde elde tutacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar” değerlendirmesinde bulundu.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir