Acının böylesi…

Ankara’da geçen pazar günü Cihan Güler yönetimindeki otomobil, aynı yöne giden Yıldırım A.’nın kullandığı TIR’a arkadan çarptı. Otomobilin hurdaya döndüğü kazada, araçtaki Ukraynalı anne İrina Güler, oğlu Tayyar Güler, sürücü Cihan Güler ve onun kızı Berra Güler yaralandı.

İrina Güler’in çocukları Meryem Güler, Tayyar Güler ile kayınvalidesi Zülbiye Güler ise hayatını kaybetti.

Ölen 2 kardeş ve babaanneleri için düzenlenen cenaze töreninde kazadan yaralı kurtulan Ukraynalı anne İrina Güler gözyaşlarına boğuldu.

Meryem ve Tayyar Güler’in cenazeleri, 2,5 ay önce pankreas kanserinden ölen babaları Cemil Güler’in mezarının yanında toprağa verildi.

İrina Güler ve çocuklarının, Cemil Güler’in mezarını ziyaret ettiği ve dönüşte kazanın meydana geldiği öğrenildi. Ukrayna’ya iş seyahati yaptığı sırada tanışıp evlendiği eşinden sonra 2 çocuğunu da kaybeden İrina Güler, defin sırasında da büyük üzüntü yaşadı.

“BABAMIZI ÇOK ÖZLEDİK’ DİYORLARDI”

Güler ailesinin akrabası Çağrı Muhammet Güler, İrina Güler’in Mersin’de bir firmada çevirmen olarak işe başlayacağını ve taşınmadan önce çocuklarıyla eşinin mezarını ziyaret ettiğini söyleyerek, “İki yavrumuzun babası 23 Kasım’da pankreas kanserinden öldü. Çocuklar babaya çok düşkündü. Ölümünü kabullenemediler. Kendi aralarında hep ‘Ölmek istiyoruz, babamızı çok özledik, yoksa babamızı göremeyeceğiz’ gibi konuşmalar yapıyordu. Buraya geliyorlar, babalarını görüyorlar, dönüş yolunda da kaza oluyor. Teyzemin oğlu çok dikkatli bir şofördü, arabada sigara içmez, telefon kullanmaz. Arabanın ön tarafında bulunan peçeteyi alırken ortalık toz buluta dönüyor. Çok dikkatli araba kullanan birisiydi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir