Günlük Burç Yorumuna Göre 17 Mart Cuma Günün Nasıl Geçecek?

17 Mart Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 17 Mart Cuma günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, güne yoğun rüyalarla başlayabilirsin. Günün ilk yarısında sağlığınla ve geri planda yürüttüğün işlerle ilgili görüşmelerin olabilir. Gün genelinde, kardeşlerinle ya da yakın çevrenle geri planda yürüttüğün işlerinle ilgili ya da eğitiminle ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Yaratıcılığının ve sezgilerinin çok yüksek olabileceği bir gün senin için. Günün ikinci yarısında da kariyerin ve maddi konularınla alakalı önemli görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise odağın değişiyor ve sosyal hayatın, sosyal çevren senin için ön plana çıkıyor. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem maddi konuların, kazançların senin için ön plana çıkacaktır. Gelirlerinde artış ya da para girişlerinin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, günün ilk yarısında sosyal çevrendeki kişilerle görüşebilir, haberleşebilirsin. Uzakta yaşayan ya da uzak tanıdıklarınla bir araya gelmen ya da onlardan haber alman da mümkün. Parasal konularla, yayıncılıkla, hukuki konularla, eğitimle ya da seyahatle alakalı önemli görüşmeler yapabilirsin. Maddi konularla ilgili de birtakım görüşmeler yapabilir fakat uzlaşamayabilirsin ve üzerinde baskı hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatın aktif olabilir. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem gerek sosyal ve özel ilişkilerin, gerekse maddi konularınla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, günün ilk yarısında kariyerin, finansal konuların ya da sağlığınla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Senin için biraz yoğun ve stresli bir gün alabilir. Ödemeler, borçlar ve alacaklarla ilgili yoğun gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise uzaktaki tanıdıklar, hukuki konular, yurt dışı ve eğitim konuları senin için ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde de maddi konularla ilgili ya da ilişkilerin ile ilgili bazı streslerin olabilir. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki de birlikte dönem ilişkiler ve parasal konular ile ilgili entrikalar, kaygılar, ve gizli düşmanlıklar açığa çıkabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, günün ilk yarısında sağlığınla, yayıncılıkla, turizmle ve hukuki konularla alakalı görüşmeler yapabilirsin. Aynı zamanda uzaktaki tanıdıklarınla, çocuğunun eğitimiyle ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Akşam saatlerinde ise finansal konular ve sağlık konuları senin için ön plana çıkıyor. Sosyal çevrendeki kişilerle, arkadaşlarınla ve sosyal hayatınla ilgili birtakım gelişmeler yaşanabilir. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem sosyal çevren ve sosyal hayatın ön plana çıkıyor. İletişiminin, görüşmelerinin ve sosyal hayatının yoğun olacağı bir döneme giriyorsun. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, günün ilk yarısında sağlığınla ya da finansal konularınla ilgili bazı gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. Ödemeler, borçlar, bankalar ve vergi işleriyle ilgili stresler ya da solunum yolları ile ilgili hassasiyetler yaşaman da mümkün. Kardeşlerinle ya da sosyal çevrendeki kişilerle alakalı birtakım gündemlerin de olabilir. Akşam saatlerinde ise ikili ilişkilerin, evliliğin, özel  hayatın senin için öne çıkıyor. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem işin, kariyerin, toplumsal statün ve kazançların senin için ön planda olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, günün ilk yarısında özel hayatınla ya da kariyerinle ilgili gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. İş görüşmeleri, anlaşmalar, sözleşmeler ve danışmanlıklarla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda çocuğunla veyahut aşk hayatınla ilgili üzerinde bir baskı hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise işin, sorumlulukların ve sağlığın senin için ön plana çıkıyor. Yurt dışıyla, yayıncılıkla ya da uzaktaki tanıdıklarınla ilgili birtakım görüşmeler gerçekleştirebilirsin. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem seyahat, eğitim ve hukuki konular senin için ön plana çıkacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, günün ilk yarısında evinle, ailenle ya da işinle ilgili bazı gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Gün içinde iş görüşmelerin yoğun olabilir. Aynı zamanda yayıncılıkla, hukuki konularla, eğitimle ya da uzaktaki tanıdıklarınla ilgili bazı streslerin ve gelişmelerin de olabilir. Akşam saatlerinde ise aşk hayatın, çocukların ve eğlence hayatın senin için öne çıkıyor. İlişkilerin ya da maddi konularla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem finansal konular senin için ön planda olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, günün ilk yarısında partnerinle iletişimin ve görüşmelerin yoğun olabilir. Aynı zamanda çocuğunun eğitimiyle alakalı da birtakım gündemlerin olabilir. Gün içinde çocuğunun sağlığı, partnerinle ilişkin ya da finansal konularınla ilgili bazı streslerin de olabilir. Akşam saatlerinde ise ailen, evin ve gayrimenkul konuları senin için öne çıkıyor. Aile bireyleri ile ilişkilerinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem ikili ilişkilerin, özel hayatın ve evliliğin senin için ön planda olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, günün ilk yarısında maddi konularla, gayrimenkulle veyahut aile bireylerinin sağlığıyla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Ailenle finansal konularla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Gün içinde gayrimenkul konuları ya da evinle alakalı görüşmelerin, kararların, streslerin olabilir. Partnerinle ya da ailenle anlaşmazlıklar yaşaman da mümkün. Akşam saatlerinde ise yakın çevren, iletişimin ve sosyal hayatın senin için ön plana çıkıyor. Ticari işlerinle ilgili ya da kardeşlerinle, yakın çevrendeki kişilerle ilgili görüşmeler yapabilirsin. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem işin ve kazançların senin için ön planda olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, günün ilk yarısında kardeşlerinle, yakın çevrendeki kişilerle iletişimin ya da ticari görüşmelerin yoğun olabilir. Aynı zamanda eğitimle ya da sağlığınla ilgili de bazı görüşmelerin olabilir. Solunum yolları ile ilgili hassasiyetlere dikkat etmende fayda var. Akşam saatlerinde ise maddi konular ve ilişkilerin senin için öne çıkıyor. Partnerinle aranda anlaşmazlıkların olabileceği bir zaman dilimi. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem aşk hayatın ve çocukların senin için ön planda olacaktır. Yalnız bir Oğlaksan, yeni karşılaşmalar da yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, günün ilk yarısında maddi konularla ya da sağlığınla ilgili bazı gündemlerin olabilir. Partnerinin ya da çocuğunun sağlığı ile ilgili de gündemlerin olabilir. Aynı zamanda partnerinle ilişkinde streslerin olabilir ve kendi değerini sorgulayabilirsin. İşin ve kazançlarınla ilgili yeni kararlar verebilirsin. Akşam saatlerinde ise aile bireyleriyle görüşebilir, haberleşebilir, belki sürtüşmeler yaşayabilirsin. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem ailenle ilişkilerin ve gayrimenkul konuların senin için ön planda olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, günün ilk yarısında ticari görüşmelerin, yakın çevrendeki kişilerle görüşmelerin ve sosyal ilişkilerin yoğun olabilir. Aile bireylerinin sağlığı ile ilgili gündemlerin ya da aile bireyleriyle görüşmelerin de olabilir. Gayrimenkul konularıyla ya da evinle ilgili bazı kararlar verebilirsin. Ailenle ilişkilerinde anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşaman da mümkün. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenle görüşebilir, haberleşebilirsin. Bugün, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle de birlikte önümüzdeki dönem ticari ilişkilerin, yakın dostlarınla ve akrabalarınla ilişkilerin, seyahat planların ve eğitimin senin için ön plana çıkacaktır. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir